Section: Cereals

26 products
  • Alpen Muesli
    Regular price
    $8.39
    Sale price
    $8.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheerios
    Regular price
    $7.59
    Sale price
    $7.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Toast Crunch
    Regular price
    $7.59
    Sale price
    $7.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Flakes
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Froot Loops
    Regular price
    $7.89
    Sale price
    $7.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frosted Flakes
    Regular price
    $8.19
    Sale price
    $8.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granola
    Regular price
    $6.89
    Sale price
    $6.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granola Bars - Nature Valley Crunchy
    Regular price
    $4.79
    Sale price
    $4.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granola Bars - Sweet & Salty
    Regular price
    $4.89
    Sale price
    $4.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granola Bars - Trail Mix
    Regular price
    $4.89
    Sale price
    $4.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Bunches of Oats
    Regular price
    $6.79
    Sale price
    $6.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Nut Cheerios
    Regular price
    $6.59
    Sale price
    $6.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Nut Chex
    Regular price
    $7.59
    Sale price
    $7.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kellogg's Fun Pac
    Regular price
    $7.59
    Sale price
    $7.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kellogg's Variety Pac
    Regular price
    $7.59
    Sale price
    $7.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nesquik Cereal
    Regular price
    $7.59
    Sale price
    $7.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutri Grain Bars
    Regular price
    $5.19
    Sale price
    $5.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oatmeal - Original
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oatmeal - Variety
    Regular price
    $6.39
    Sale price
    $6.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pancake Mix - Aunt Jemima Original
    Regular price
    $5.79
    Sale price
    $5.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pancake Mix - Bisquick
    Regular price
    $5.29
    Sale price
    $5.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pancake Mix - Bisquick Gluten Free
    Regular price
    $7.69
    Sale price
    $7.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pancake Mix - Coyote WW Buttermilk
    Regular price
    $5.89
    Sale price
    $5.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raisin Bran
    Regular price
    $6.89
    Sale price
    $6.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice Krispies
    Regular price
    $5.89
    Sale price
    $5.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vector
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out